ZenZai Fitness

Princip Zen-Zai je jednoduchý. Akce vytváří reakci. Energii vydám - energii přijímám, 

ale zároveň energie musí proudit. Nechtít za každou cenu cvičit, ale nechat své tělo cvičit. 

Pak je smysl pohybu naplněn.

Každý máme svůj potenciál k pohybu. Někoho baví jóga, někoho posilování. Co funguje jednomu, nefunguje druhému. A to je třeba pochopit. Pak nás cvičení může bavit :) 

Cvičební programy nastavené hloubkou vašeho vnímání. Lekce propracované do všech detailů tak, abyste i při sebemenším pohybu cítili práci hlubokých svalových skupin a aby vše, co děláte mělo smysl nejen ve fyzickém těle, ale bylo tou správnou cestou pro vaši duši...

Efektivitu cvičení zvyšuji  terapeutickými technikami a meditací. Aktivací drah a bodů na těle je dosaženo vysokého efektu propojení tělesného a duševního cvičení, které vede k ozdravení a  vitalizaci těla.  Tato forma cvičení je zahrnuta do spec.workshopů a kurzů.  https://www.facebook.com/zenzai.fitness/ 

Aktuální rozpis cvičebních lekcí

Platnost od 1.9.2019

Sportoviště OREL Blansko


ČTVRTEK

19.00 - 20.00 hod BODY ENERGY 

NEDĚLE

19.30 - 20.30 hod PILATES & YOGA
BODY FITNESS 

Svitávka, Drnovice

Rezervace on-line, nebo rychleji přes sms: 770627333

PONDĚLÍ

19.00-20.00 hod Svitávka, sokolovna

ÚTERÝ 

19.00-20.00 hod Drnovice, sokolovna


Cvičební a redukční plány

Pro jednotlivce i skupiny


Plány mohou být součástí celého redukčního programu, nebo vytvořené samostatně dle vašich potřeb.

Metodika je postavená na práci s vlastním tělem a jednoduchými pomůckami. 

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem nebo sms.

Redukce váhy - kurzy hubnutí

Pro skupiny, jednotlivce, páry i rodiny. 

Každý z nás je individuální, a tak je třeba brát i problematiku redukce váhy.  Po vstupní konzultaci najdeme tu nejvhodnější formu, aby i hubnutí bylo něčím, co může bavit :)

Kondiční orgánový skener

Pokud máte zájem o zkušební měření kondice Kondičním Orgánovým Skenerem (K.O.S.), nabízíme Vám možnost jednorázového proměření. Samotné měření netrvá déle než minutu a výsledkem měření je ucelená   textová zpráva o  stavu Vaší tělesné kondice Vašeho těla. Tuto službu poskytuji pouze jako doplněk. 

Jak přístroj funguje?

Jednoduché vysvětlení fungování přístroje K.O.S by bylo možné pomocí přirovnání k poslechu rozhlasového přiímače. V prostředí okolo nás je možno zachytit mnoho frekvencí různých vln, ale chcete-li poslouchat konkrétní program, musíte přesně naladit frekvenci té Vámi žádané stanice. Pokud správně naladíte přesnou frekvenci, rádio začne rezonovat a vy máte možnost poslouchat co naladěná stanice právě vysílá jestli zábavný program, koncert, dramatickou rozhlasovou hru anebo reportáž ze sportu.

Na podobném principu přijímání konkrétních frekvencí elekromagnetického pole je založeno i fungování Kondičního orgánového skeneru, snad jen s tím rozdílem že ten je konstruován ne tak, aby přijímal jen program jedné konkrétní stanice, ale aby postupně přeladil celé pásmo a zjistil, co jednotlivé tkáně, orgány a dokonce i jednotlivé buňky "vysílají za program", aby následně vyhodnotil, kde je běžný zábavný program a kde se třeba naopak schyluje k dramatu, ve kterém půjde o zdraví.

Občas lidé nevěří, že je přístroj vůbec schopen přijímat tak slabé vlnění a dokonce z různých tkání a orgánů lidského těla. Vždyť je tak malý a je vybaven jen jednoduchým čidlem, které zkoumaná osoba drží v ruce. Zde je pro vysvětlení opět možné použít analogii s rozhlasovým přijímačem. Je to totiž podobné jako, kdyby někdo chtěl tvrdit, že není možné slyšet program přenášený rádiovými vlnami vysílačů z různých směrů mnohdy vzdálených desítky kilometrů. No vidíte a je to možné! Rozhlasový přijímač je přitom tak malý, že se schová do mobilu, či sluchátka do uší a nepotřebuje k tomu žádnou velikou anténu. A tomu už se dneska nikdo nepodiví.

Proč se tedy divit tomu, že každému stavu orgánů a buněk těla odpovídá určitý typ elektromagnetického záření, které můžeme přijímat a pomocí počítačového programu mu porozumět. Aktuální stav těla tak můžeme poznat právě díky různé intenzitě a frekvenci elektromagnetického záření. Jeho změny signalizují změny na úrovni makromolekulární, následně buněčné a ve finále toto vede k ovlivnění orgánů a tím i celého organismu. Energie elektromagnetické vlny kolísá, což je dáno aktuálním stavem organismu a je ovlivněno úrovní buněčné výživy. Takové kolísání elektromagnetické energie je sice velmi malé, ale je měřitelné. Kondiční a orgánový skener je přístrojem, který to dokáže, ale umí ještě mnohem víc! Vytvoří protokoly o měření jejichž součástí jsou i doporučení pro zlepšení stavu u hodnot, jež nebyly úplně ideální.

K.O.S. (kondiční orgánový skener) je přístrojem vyvinutým na základě nejnovějších a vpravdě přelomových vědeckých objevů v oblasti bioenergií a biomagnetismu.

Je zkonstruovám tak, aby při použití možností nejmodernější elektroniky dokázal snímat slabé magnetické pole, které vytváří lidský organismus, provést jeho analýzu až na úroveň magnetického vyzařování a vzájemných rezonancí jednotlivých tělních buněk.

Jeho přehledný a obsáhlý výstup upozorňuje na zjištěné abnormality a ukazuje kde je možno hledat příčiny způsobené jakoukoliv nerovnováhou v testovaném organismu. To umožňuje včas zareagovat a drobnými úpravami životního stylu zabránit vzniku obtíží a přiblížit se celkové harmonii organismu.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

SHAKTI YOGA "workshop"

Kreativita, plný dech, dynamika i jemnost. Meditace. Vědomí v pohybu.

Shakti je cvičení vhodné pro všechny, kteří chtějí vnímat svoje tělo v pohybu. Naučit se správně dýchat,  zapojovat správné svalové skupiny, zaktivovat hluboký stabilizační systém a hlavně svaly pánevního dna. 

Harmonizuje celé tělo a uvolňuje tok energie čchi. Aktivuje craniální rytmus a přirozenou cestou přes procítěný hluboký dech a vědomý pohyb startuje ozdravné buněčné procesy, přičemž nezatěžuje klouby. Účinek je zesílen vonnými esencemi. Propojuje mj. techniky Tai-či, Čchi-kung, Pět Tibeťanů a "CS" rytmus. 

Tento workshop je součástí uceleného programu, ale lze se jej naučit samostatně. Minimální skupina od 3 osob.