Kompletní program ZEN-ZAI je zaměřený na probuzení svého "JÁ".  Odblokování stagnující energie v těle, zlepšení intimního a osobního života, zhubnutí nějakých těch centimetrů, zlepšení zdravotního stavu i psychiky a celkového omlazení. Níže uvedené terapeutické techniky se vzájemně prolínají a tím, že má každý svoji cestu, má své specifické nároky, pak má i individuální přístup. Terapie jdoucí až do podstaty vaší duše. Propojením pradávných technik si uvědomíte sebe samu v tom nejhlubším nitru svého já. Omladíte svoje buňky, osvěžíte své tělo a vnitřní krása, která je ukrytá v každém z nás se tak bude moci projevit ve své celistvosti... 

Každá samostatná část Zaireen je kouskem k pochopení sama sebe a je jen na každém z vás, jakou cestou se vydáte.  https://www.facebook.com/zenzai.fitness/

LÉČEBNÉ KÓDY 

nevědomí

Proč se nám stávají negativní životní situace, proč máme potíže se zdravím, proč nemáme úspěch a uznání, proč se  nám nedaří? ''Klíč'' je v nevědomí, v 95% rozumu kolujícího v naších buňkách. Je to jako magnet. Radiová frekvence, pomocí které jsme si uložili celý náš život, a to hlavně v dětství. 

O čem se v roce 1930 jen tiše mluvilo, se před 14-ti lety vědecky prokázalo. V dětství "dostaneme" vzorce, pocity, emoce, a to jak negativní, tak pozitivní. 

Buňky, jejich paměť a tzv. stresové emoce uložené do nevědomí. A zvláště z dětství si takových "zápisů" sbíráme poměrně dost.

Nevědomí emocionální pocit nerozlišuje. Proto se nám v životě spousta věcí opakuje nebo se nám nedaří, protože paměťové buňky si vše poctivě uloží do nevědomí. Asi jako PC.

Nevědomí neřeší vaše myšlenky a vaše názory. A už vůbec ho nezajímá, že se snažíte pozitivně myslet na vědomé úrovni. To může být jen dočasné, jako když zametete špínu pod koberec. Studnu také nevyčistíte tím, že ji zasypete chemií, ale musíte vypustit vodu, abyste vyčistili dno plné špíny....

Zaujímáním postojů vytváří naše buňky synaptické spoje a myšlenka vytváří  emoce/vzorce. Myšlenka řídí to, co se s námi děje. Pomocí kódů pracujeme na tom, abychom tyto staré vzorce z dětství smazali. Klíč je uložen v našem nitru a ve vlivu paměťových stresových buněk.

Máte dotazy ?

Pro objednání termínu