Zdraví a vitalita z Finska

Zdraví je odrazem nás samých. Kvalita dnešních potravin je mizerná, ovoce a zelenina neobsahují vitamíny jako dříve, chybí nám stopové prvky, vláknina, bílkoviny... Stále spěcháme a jíme ve stresu... 

I já zařazuji do svého života doplňky stravy, a zkrátka mě to baví :) Již léta se vyhýbám lékárnám a pokud mám do svého zdraví investovat, pak kupuji tam, kde to má smysl. 

Finové byli vyhlášeni za r.2018 jako nejšťastnější národ :) No uznejte, není to pecka? Nakupovat právě u firmy, která má v sobě takovou úžasnou energii? 

Oxidativní stres je pro naše buňky a tělo velice škodlivý. Proto občas nezaškodí tělu pomoci. Sledujte můj FB profil: Finclub Anita a nebo si prohlédněte stránky. Miluji tyto funkční výrobky s krásnou a čistou energií, dostupnou cenou a vysokou kvalitou. V případě zájmu mě kontaktujte, schůzka vás k ničemu nezavazuje.                                                                                    

Tady najdete malou inspiraci, klikněte:

https://www.finclub.cz/argitabs-60-tbl/?refId=cL6hdwZgep

Krása a vůně z Francie

Lambre, to je dynamicky se rozvíjející mezinárodní firma, která je na trhu již od roku 1999.            Tato francouzská kosmetika je velice kvalitní a díky tomu je také velice oblíbená a žádaná.Značka Lambre se zabývá především kosmetikou pleťovou, parfémy a dekorativní kosmetikou. 

V podstatě již od mládí mě kosmetika velice táhla. Vždy jsem se o svoji pleť starala, a nikdy jsem neměla problém zkusit jakoukoliv značku. I tu drogerijní :) Za ta léta jsem se však utvrdila v jedné věci. Do drogerie fakt ne... 

Proto se soustřeďuji pouze na kosmetiku nabízenou systémem MLM. Nejen, že je vysoce kvalitní, ale nabízí spoustu dalších benefitů, které v drogerii zkrátka nenajdete. 

Tuto nádhernou značku mám ve svém životě již od r.2009. Na jisté období jsem ji opustila, abych vzápětí zjistila, že má v sobě kouzlo, díky kterému jsem se k ní vrátila. 

Velice ráda vám ji představím, můžete přijít a vyzkoušet si ji, nechat se nalíčit a samy zhodnotit, zda stojí za to mít ji ve svém životě :) Schůzka je nezávazná.

Malá ochutnávka 


SÉRUM NA ŘASY

Víte, kolik řas vám vypadne každý den?

Podle vědeckých výzkumů se na horním víčku nachází od 150 do 250 řas, na spodním od 50 do 150. I když to není na první pohled patrné, jsou řasy umístěny ve 2 - 3 řadách. Horní řasy jsou dlouhé od 8 do 12 mm, spodní jsou o něco kratší od 6 do 8 mm. Fakt, že denně vypadne 1 - 2 řasy je normální.

JEDEN KROK KE KRÁSNÝM ŘASÁM za super cenu 399,-Kč nebo také za 239,-Kč. A musím říci - mám odzkoušeno a je perfektní!

Je možné, aby vás přírodní řasy těšily svou délkou, sytostí barev a efektní hustotu? Je to možné! Stačí pouze jeden měsíc, abyste úplně změnila svůj vzhled. Vaše řasy budou okouzlující a přitáhnout pohledy žárlivých přítelkyň. Tajemství spočívá v exkluzivním receptu vytvořeného v laboratořích LAMBRE.

MAGIC LONG LASH active - serum

- inovativní receptura 12 v 1 - 12 speciálně vybraných účinných látek;

- bezpečné složení potvrzené vědeckým výzkumem;

- prodloužené a obohacené řasy.

ÚČINKY

Díky moderním technologiím a mnohým vědeckým výzkumům se nám podařilo vytvořit jedinečný produkt: MAGIC LONG LASH.

Efekt se projeví již po 15 dnech používání séra, které aktivně působí na řasy. Díky bezpečnému složení séra se tak o řasy nejen staráte, ale rovněž jim napomáháte, aby každý den sílily, prodlužovaly se a byly hustější.

Výsledný efekt závisí na individuálních potřebách ženy a její citlivost na absorpci každé ze složek.

JAK TO FUNGUJE?

Průměrná délka života řasy je asi 3 - 6 měsíců, poté vypadávají. Řasy rostou pouze během prvních 30 dní svého životního cyklu, poté se připravují na vypadnutí. To je tedy poměrně krátká doba k tomu, aby se řasy dostatečně prodloužily a zhoustly. Speciálně vybrané komponenty ovlivňují jak na fázi růstu, tím že zvyšují počet řas a prodlužují je, tak na fázi klidovou, tím že prodlužují životnosti řas.

Moderní složení séra urychluje růst řas a posiluje je od samého kořene. Řasy se díky tomu prodlužují a posilují. Přípravek také zabraňuje nadměrnému vypadávání řas.

Složky tohoto přípravku pronikají do cibulky řas a působí na ně zevnitř. Stimulují růst řas, ovlivňují jejich tloušťku a barvu. MAGIC LONG LASH vytváří ochrannou bariéru podél odrůstajících řas, díky čemuž se zabraňuje jejich lámání a vypadávání.

Jedinečnost a účinnost přípravku je patrná již po 15 dnech pravidelného užívání a je výsledkem komplexu složek s mimořádnými vlastnostmi.

JEDINEČNÁ RECEPTURA

EFEKTIVITA POTVRZENÁ VÝZKUMY

Vědci se při práci na složení přípravku MAGIC LONG LASH postupovali tak, aby každá složka byla bezpečná a nevyvolávala alergické reakce a podráždění.


PARFÉM - LAMBRE No.23

Čistá, proudící vůně, ve které atraktivní čerstvost grapefruite, lajma vlhké zeleni, chladivý dech mořského brízu harmonicky vyrovnány odstíny květů, ambry a lehkým flérem santalu. Chladivá, svěží a tonizující vůně pro energické, impulsivní a zářivé ženy.

Charakter vůni: čistý, průhledný, lehce toužebný a smyslný.
Skupina vůni: květinově citrusové.
Vrchní tón: noty čerstvosti, grapefruit, lajm.

Střední tón:
růžové lístečky, pivoňka, frézie.

Základní tón:
cedr, santal, ambra.

Typ vůně: Light Blue - Dolce&Gabbana

Tuto vůni můžete mít za luxusní cenu 559Kč, ale třeba i za 339,- Kč (50 ml) nebo dle menšího obsahu i méně. Lze si vybrat jak silnější parfém, tak třeba jen parfémovou vodu, která je zase o něco levnější. Každopádně Lambre má luxusní ceny a krásné vůně, které v sobě snoubí dokonalosti originálů. Už jde jen o to, zda nám stačí obsah flakonu, nebo potřebujeme mít ten drahý originál.LAMBRE VUNĚ No. 27

Typ: Echo Woman - Davidoff

Temný dech květů na jemném loži z dřevitých a ambrových odstínů v oblaku svěžesti vlhkého ovoce vytváří obraz jiskřivé, otevřené moderní ženy, žijící v harmonii s okolním světem.

Dojímavá, něžná, lehce vzrušující vůně, prosycená vzduchem a jasem vytváří pocit celistvosti, jakési vnitřní síly a tajemství. Unikátní parfém díky vkomponování aroma vinného zrna, dosud nepoužívaného v parfémech. Moderní, něžná, romantická, mírně smyslná dámská vůně s malinovým nádechem.

Charakter vůni: jasná, něžná, vzdušná

Skupina vůni: květinově - ovocné
Vrchní tón: čerstvé ovoce, fialka.

Střední tón:
růže, kosatec.

Základní tón:
santál, ambra.LAMBRE VŮNĚ No.9

Typ: The One - Kenzo

Jasný, čistý proud svěžesti, citrusů, ovoce, květů - průzračná a jemná vůně, zahalující lehkým oblakem, která přivádí Vaši osobnosti k harmonii s okolním světem. Tato vůně zkrášluje ženu, přičemž nenarušuje její vlastní styl.

Skupína vůní: oceánské

Charakteristika: čistá, chladná, jiskřivá.

Počáteční tón: máte, zelený šeřík, mandarinka.

Tón "srdce": vodní jasmín, hvězdník, leknín, bílá broskev, sametová Zrnka Ráje (vzácná odrůda papriky z Guiney).

Konečný tón: pižmo, modrý cedr, vanilka.

OMLAZUJÍCÍ OLEJ PURE FACE 

Za cenu 279,-Kč nebo také za 167,-Kč. Luxusní péče za velice dostupnou cenu.

na obličej a krk. Vhodný pro suchou nebo kombinovanou pokožku. Vyhlazuje vrásky, vyživuje a regeneruje, hluboce hydratuje. Inovativní složení obsahuje 6 vzácných olejů - arganový, mokřadkový olej ze semen rostliny Limnanthes alba (zrcadlovka bílá), tsubaki olej (olej ze semen kamélie japonské), mandlový olej, olej z hroznových jader, olej z makadamových ořechů - a vitamin E. Přípravek není pro pleť zátěží, okamžitě odstraňuje pocit suché a stažené pleti. Přípravek je biokompatibilní s pokožkou, obsahuje látky, které se přirozeně vyskytují v epidermu a jsou nezbytné pro udržení rovnováhy hydrolipidů a správných funkcí pokožky.

Pečlivě vybrané přísady garantují řádnou péči, takže každý den se můžete těšit z krásného a dobře upraveného obličeje:

- regeneruje a dodává pokožce hedvábnou jemnost;

- vyživuje, hydratuje a dodává pokožce sametovou hladkost;

- díky oleji získává pokožka zdravou barvu a celá se rozzáří.

Účinek je patrný již při prvním použití:

- zlepšuje vzhled pokožky;

- optimálně hydratuje a vyhlazuje.

Účinek při pravidelném používáním*:

- pokožka na obličeji je sametová a hladká, příjemná na dotek;

- pokožka je regenerovaná, odpočatá a rozzářená.

* 4 týdny

Báze pod make-up SUPREME PRIMER MAKE-UP BASE MAT&SMOOTH

Cena: 179,-Kč nebo také 107,-Kč

Sníte o perfektním make-upu, který vydrží po celý den?

Díky základu SUPREME PRIMER MAKE-UP BASE MAT&SMOOTH od LAMBRE bude tonální základ a pudr držet po celý den v perfektním stavu!

Dokonale připraví pokožku a udržuje její matný tón po celý den. Unikátní krémovitá a gelová textura základu je velmi efektivní díky mikročásticím, které pohlcují pot a maz, činí pleť matnou a hladkou. Usnadňuje aplikaci tonálního základu a zaručuje stabilitu make-upu. Základ využívá nové generace silikonu, a proto vyplňuje jemné vrásky, rozšířené póry a skrývá nedokonalosti pleti, čímž okamžitě pleť zklidňuje. A přitom nevytváří efekt masky.

Neobsahuje umělá aromata, barviva ani parabeny.

Pro jaké líčení se hodí SUPREME PRIMER MAKE-UP BASE MAT&SMOOTH od LAMBRE?

- základní krok pro bezchybný a odolný make-up;

- konzistence čirého gelu vyhlazuje pokožku a činí ji neuvěřitelně měkkou na dotek;

- matný nános prodlužuje trvanlivost make-upu;

- má neutrální odstín, je zcela transparentní a je vhodný pro všechny barevné odstíny pleti.

BÁZE JE VYTVOŘENA NA ZÁKLADĚ silikonových polymerů:

- okamžitě vyhlazuje, skrývá jemné vrásky a rozšířené póry;

- usnadňuje rovnoměrné rozložení tonálního základu;

- perfektně matuje a zabraňuje přílišnému lesknutí pleti;

- prodlužuje trvanlivost make-upu;

- hedvábná na dotek;

- nevytváří lepivý film na obličeji a nezatěžuje pleť;

- je vhodná pro všechny typy pleti.

Inovativní prvky: silikony nové generace, nejnovější technologické řešení založená na silikonových elastomereech, které tvoří transparentní na povrch kůže kašmírovou mikrosíťku.

Vynikající účinky: výborný, superodolný, zářivý a dokonalý make-up!

Jak používat SUPREME PRIMER MAKE-UP BASE MAT&SMOOTH od LAMBRE?

Může být použita samostatně nebo spolu s tónovou bází. Dlouhotrvající efekt potěší každou ženu, která si oblíbila mnohovrstevný make-up.

Krém + báze + základ + pudr - to je minimum pro make-up, bez něhož se ženy necítí dobře.

LUXUSNÍ PÉČE - NEODOLATELNÁ VŮNĚ

Cena: 259,- nebo i 155,-Kč

Vyhlazující kokosový tělový olej pro suchou pokožku Inecto s regeneračními účinky 200 ml

Chcete nadobro skoncovat se suchou pokožkou a přitom dopřát svému tělu relaxaci? Tělový olej INECTO Body Oil Coconut je ideálním spojením obojího. Unikátní složení oleje obsahující čistý organický kokosový olej a vitamín E dodá kůži nejen potřebnou hydrataci a hebkost, ale také opojnou kokosovou vůni. Nemastná struktura oleje navíc zajistí rychlé vstřebávání, takže starosti s mastnou kůží po jeho použití můžete hodit za hlavu. Díky tomuto přírodnímu kokosovému oleji si konečně můžete užít jemnou, zdravou a vyživenou pokožku.

Vlastnosti kokosového oleje INECTO Body Oil Coconut

  • Tělový olej rychle ulevuje suché až velmi suché pokožce
  • Obsahuje organický kokosový olej a vitamín E
  • Olej INECTO zjemňuje, vyživuje a hydratuje, nezatěžuje pokožku
  • Je nemastný, na oblečení nezanechává stopy
  • Opojná vůně kokosového oleje zlepší každý váš den

Přírodní kokosová tělová péče

Nechte se hýčkat řadou INECTO Naturals Coconut Bodycare, zcela přírodními produkty obsahujícími jen ten nejkvalitnější kokosový olej. Celá řada zahrnuje celkem 6 produktů (bohatý sprchový gel, tělové mléko, tělový peeling, krém na ruce a chodidla, tělový olej a hydratační krém) a představuje kompletní vyživující tělovou péči, která dokáže rozzářit i tu nejsušší pokožku.

Pozn: Dle reakcí mého muže bych řekla, že má i afrodiziakální účinky :) ... 

TOTÁLNÍ PUSH-UP A LIFFTINGOVÝ EFEKT

Cena:  319,- Kč nebo také 191,-Kč

Doporučení: ZESÍLENÍ EFEKTU PŘIDÁNÍM KAPSLÍ, které mj.pomáhá i při redukci váhy! Přírodní složení.

 Cena: 789,- nebo 473,-Kč                     Nyní AKCE: 319,-Kč

  • vyplňuje a zvětšuje poprsí;
  • zvyšuje pevnost a má "push-up" efekt;
  • modeluje tvary;
  • revoluční technologie;
  • inovativní aktivní složky.

PRVNÍ VÝSLEDKY SE DOSTAVÍ RYCHLEJI, NEŽ BYSTE OČEKÁVALA!

Koncentrovaný, vysoce aktivní přípravek s účinkem formování a zpevňování poprsí. Již po první aplikaci jsou garantovány skvělé výsledky zvýšení pevnosti poprsí, aniž by musel být proveden invazivní chirurgický zákrok. Vyrovnává problémy způsobené působením času, jako je povislost či ztráta pevnosti, zároveň umožňuje nadlouho zachovat krásný vzhled poprsí.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE!

Díky jedinečné technologii založené na VolufilineTM sérum okamžitě vyplní a zvedne poprsí. Již po první aplikaci bude patrný efekt "neviditelné podprsenky", po němž bude následovat rychlý nástup účinku "push-up". Sérum účinně potlačuje příznaky svislosti, ztráty pevnosti a pružnosti poprsí. Zvětšuje ňadra a dodává jim krásnou oblou formu. Produkt nemá žádný vliv na hormonální systém, může být používán během menstruačního cyklu i menopauzy, nepředstavuje nebezpečí pro mléčné žlázy.

Sérum je doporučováno ženám, které chtějí obnovit dívčí pevnost poprsí, zvláště po kojení.

ÚČINEK PRODUKTU MÁ TŘI EFEKTY:

OBLEJŠÍ POPRSÍ:

-speciální komplex aktivních látek vytvoří na poprsí jemnou vrstvu, která zlepší jeho vzhled, tzv. "neviditelnou podprsenku".

HYDRATOVANÁ POKOŽKA:

- produkt obsahuje dodatečné aktivní složky, které hydratují a regenerují jemnou pokožku na krku a poprsí.

EFFECT PEVNOSTI:

-unikátní kombinace účinných látek posiluje strukturu pokožky. Pokožka se zpevňuje a je hladší.